هاله و انرژیهای منفی


چند سال پیش 3 دوره کلاسهای انرژی درمانی و تجسم خلاق رو رفتم ،یه جذابیت خاصی داشتند که با رسیدن به هر موفقیتی عطشمو بیشتر میکردند.
یکروز دوستم بهم زنگ زد که خواهرش (که اونم تو دوره ها شرکت کرده بود) سه روزه حالش خوب نیست و درد داره.گفت میتونی کمکش کنی ؟گفتم آره فکر کنم بتونم دردشو کم کنم، باشه  ساعت 10 .ساعت 30/9 بود که من یک تلفن خیلی وحشتناک داشتم،یک خبر بد با بحث و دعوا و خلاصه اعصاب داغونی.بخاطر قولی که داده بودم ساعت 10 کارمو شروع کردم،اونم با یک حالت بهم ریخته،تمام تلاشمو میکردم که تمرکز کنم ولی شدیداتحت فشار بودم.
خلاصه چشمتون روز بد نبینه ساعت 30/10 بوده که دوستمو با آژانس میبرن اورژانس،فرداش دکتر گفته بوده که کیست درون تخمدان ناگهان 2سانت رشد کرده بوده و بطرز بدی دور تخمدان پیچ خورده بوده.دکتر بسیار قابلی بود و با یک عمل خوب کاری کرد که تخمدانها برداشته نشه .از روی عملش یه کپی فیلم هم برای خودش برداشت ،چون بنظر خودش با اون وضعیتی که بوده از بهترین عملهاش بوده.
من خودم هم گیج شده بودم نمیدونستم تا چند درصد توی اون قضیه موثر بوده ام ولی اینو مطمئن بودم که نباید با اون حالت آشفته وسرشار از انرژیهای منفی دست به چنین کاری میزدم و شدیدا خودمو سرزنش میکردم.با دوستم رفتیم پیش استادمون و بهم تذکر داد که هیچوقت دیگه با اون حالات اون عملو انجام ندم و بیشتر احساس مسولیت کنم.این مسئله جرئتمو ازم تا مدتی گرفته بود مخصوصا وقتیکه فیلم عمل دوستم رو دیدم و داشتم از خجالت آب میشدم.این حاصل انرژی منفی بود که من بدوستم هدیه کرده بودم!
حالا ما مدام تو زندگیمون هم داریم این انرژی منفی رو دریافت میکنیم،مخصوصا اگه در ارتباط با کسانی باشیم که دوستشون نداریم یا حتا متنفریم یا قصد آزارمون رو دارند ویا کلا منفی هستند.اگه دوستشون داشته باشیم یا بجای تنفر ،ببخشیمشون اولین نفعش بخودمون میرسه ،چون انرزی منفی اونا رو منحرف کرده ایم.ولی خوب یه چیز دیگه هم هست و اونم هاله ایست که دور بدن ما کشیده شده ویکی از کاراش اینه که مارو در برابر انرژیهای منفی محیطمون محافظت میکنه(حالا بعضیا میگن انرژی منفی و مثبتی در کار نیست وفقط انرژیه که من اعتقادی ندارم).
با اطلاعات اندکی که من دارم این هاله نشانگر شخصیت، طرز زندگی و افکار و احساسات ماست.قبل از وقوع هر بیماری  این مسئله اولین تاثیرش رو توی هاله میذاره.هاله افراد معنوی ضخیمتر و گسترده تره(همون نور نورانی  که تو نقاشیهای مذهبی دور سر و بدن افراد میکشند همین هاله است) قشنگترین هاله ها مال افراد معنوی و عشاق است.
اینارو گفتم که بگم وقتی به این هاله آسیبی میرسه مثل یک حفره یا سوراخ ،انسان بیشتر در معرض ورود انرژیهای منفی قرار میگیره،از راههایی که میتوان ازین هاله محافظت کرد،هشیاری و هشیاریه،در برابر اعمالتون  و اثرات متقابل بین خودتون و دیگران،یا به بیانی دیگر گناه نکردن .حالا گناه در مذاهب مختلف تعریف خودشو داره که حالا مثلا من با یک تعریف کلی (نه از طرف خودم )میگم "انجام هر چیزی که تعادل شمارو بهم بزنه". مثلا یکی اعتقاد داره که اگه شبی که ماه قرصه به ماه نگاه کنه ،گناه کرده پس انجام این عمل برای اون شخص یه جور گناهه و بهم میریزتش، به درست بودن اون اعتقاد کار ندارم ،دارم به اعتقاد افراد اشاره میکنم و ارتباطش و وابستگیش با عدم تعادل.امیدوارم متوجه اون عدم تعادل شده باشید ،نه اینکه فکر کنید پس هر عملی که احتیاج به غسل داره ،گناه محسوب میشه!نه منظورم این نیست.حتا انرژی مثبت زیادی هم یه جور عدم تعادل محسوب میشه.
در کل اعمال مذهبی در هر مذهبی راههایی ست غیر مستقیم برای محافظت ما از خودمون.البته نبودش دلیل بر این نیست که شخص مورد نظر هاله اش پاره پاره باشه!ولی تا حالا فکر کردید که چرا 17 رکعت نماز در طول روز پخش شده؟ یا چرا اذان یه زمانهای خاصی گذاشته شده؟ ویاغسل مهمترین تاثیرش چیه؟
شما وقتی یکسری اعمال رو انجام میدید به یک بهم ریختگی  و عدم تعادل انرژی میرسید و این هاله شما رو دستخوش دگرگونی میکنه،اگر غسل بعد از یکسری اعمال و زمانها توصیه میشه همه مربوط میشه به بازسازی هاله. دوش گرفتن یکی از کاراییه که شما رو بتعادل میرسونه یعنی کلا آب.در مورد غسل ،بعنوان مثال وقتی بدن شما با بدن یک جنازه تماس پیدا میکنه ،جنازه دارای ارتعاشات بسیار در هم ریخته و بدیه که روی شما اثر خیلی خیلی بدی میذاره و به نوعی تعادلتونو بهم میزنه.وقتیکه شما غسل میکنید از فرق سرتون تا نوک پاتون رو مورد توجه قرار میدید ،در اصل هاله دور و برتون رومورد توجه و هشیاری قرار میدید، یعنی همون  بازسازی هاله.وقتیکه هاله دچار آسیب باشه ،انرژیهای منفی خیلی راحتتر بدرون شما نفوذ پیدا کرده و در رفت و آمد هستند.
هیچوقت مثل روزایی که خودمون  بهم ریخته ایم ،در معرض انواع و اقسام اتفا قات و مسایل منفی نیستیم.کسانیکه مدیوم های قویتری نسبت به بقیه  هستند(چون همه آدمها مدیوم هستند فقط درجه داره)، ارواح بد از طریق این حفره ها نوعی هجوم اورده و مورد آزارشون قرار میدهند و شاید بخاطر همینه که خیلی بیشتر از بقیه روی اعمالشون،قضاوتهاشون و نیاتشون حساسیت نشون میدهند تا دچار عذاب نشند.
اگه در این موارد انرژی و هاله نورانی ،احتیاج به اطلاعات دیگه ای داشتید ،این دو کتاب در حد ساده و روون میتونند راهنماییتون کنند.
هاله نورانی نوشته ی ریچارد وبستر ترجمه ی نفیسه معتکف انتشارات لیوسا که یکی از بهترین کتابهای ترجمه شده در این مورده.
و کتاب
اقتدار نوشته ی سانایا رومان ترجمه ی مژگان بانو مومنی از انتشارات روزبهان. این آخری رو خیلی بهتون توصیه میکنم،چون میدونم جواب سوالات بسیار مرسوم رو خیلی ساده بیان کرده.
امیدوارم این بحث براتون مفيد بوده باشه.

/ 0 نظر / 4 بازدید