هر بار که آنلاین میشم
یکدونه آفلاین ثابت همیشگی رو دارم
اونم از عزراییل
 که نوشته:
بالاخره یه روز آنلاین می بینمت!


1/از سریال" نسیم حقیقت" این هفته:
وقتی که یکنفرواز اون دنیا برش گردونده بودند این دنیا،بعد از زنده شدن با عصبانیت به دکتر بالای سرش گفته بود:تو منو از تولد به مرگ برگردوندی،دیگه با هیچکس اینکارو نکن!
واقعا ما داریم اینجا چیکار میکنیم ،زندگی؟؟؟ اسیری تو این قفس لعنتی ،آخه چرا؟؟؟بیچاره ها چه زجری کشیده بودند ،وقتی برگردونده بودنشون از اون نوربه این تاریکی.
یه بنده خدایی توی یه برهه(درست نوشتمش؟) بدی در زندگیش یک لحظه به خودکشی فکر کرده بود،شبش خواب دید که کسانی که خودکشی میکنند در لحظات اولیه بعد از مرگشون چه اتفاقاتی براشون میفته و خیلی از حرفهاش به حرفهای اونی که تو این برنامه خودکشی کرده بود(با تجربه نزدیک بمرگ)،نزدیک بود، یعنی با خواب که اونم یه جور مرگه اینارو تجربه کرده بود،میگفت هیچوقت حتا لحظه ای به اینکار فکر نکنید خیلی وحشتناکه.
ولی خدائیش من فکر میکنم هیچی بهتراز خوب بودن و باعث رنج دیگران نشدن بعد از مرگ بدرد آدم نمیخوره ، خدا از حق خودش میگذره ولی از حق الناس نه.


2//بالاخره منم بعد از گرفتن یکسری اطلاعات، با 6 تا اینوایت عضو ارکات شدم!ولی خوب فکر میکنم اینجا هم ازونجاهاییه که دو اسمی بودنم به ضررم تموم میشه!همه مبنا رو میذارند رو مژده ،طبیعی هم هست چون اونو بیشتر شنیدند در صورتیکه بااسم نرگس عضو شدم چون بیشتر دوستش دارم. دیدن عکس بعضی دوستان برام جالب ،خاطره انگیز و حتا درد آور بود.ارکات هم مثل وبلاگ میمونه ،جریانات داره و اتفاقات رنگارنگ...
ولی خودمونیم این دخترای برزیلی هم خشگلنا!!!


3/حالا میفهمم که واقعا در بیشتر مواقع سن،تجربه هم میاره و خیلی از برخوردا بخاطر بی تجربگی صورت میگیره.چه من چه ديگران ...ولی آدمی که سن و تجربه داره و مياد و بی هيچ اطلاعی قضاوت روی يک نيت و عمل خير تو ميکنه و کلی احساسای بد بهت ميده چی ؟چی بايد گفت؟هميشه فکر ميکنم هيچی بدتر از اين نيست که به آدمی اين حسو با کلمات ناخوشايند بديم که اشتباه عمل کرده و يا آدم درست رفتاری نيست يعنی اعتماد بنفس و عزت نفسشو بگيريم.ميشه بهتر ازينا نقد کرد با شناخت بيشتر.دلم از قضاوتها پره پر...


4/من چندان به فال قهوه اعتقاد ندارم،یعنی به خود آدمها بیشتر اعتقاد دارم که گاهی مثل یک مجرا میشن واسه آدم،ولی 2هفته پیش دوستم منو برد پیش یکی از دوستانش که اصلا کارش هم فالگیری نیست و برای دوستانش تفریحی اینکارومیکنه.خلاصه از 2 روز بعدش هر چی بمن گفته دونه دونه و حتا بترتیبی که گفته داره اتفاق میفته و واقعا جالبه!اولین چیزی که گفت این بود که یک خانم پیری که خیلی دوسش داری مریض میشه و همه خیلی خیلی نگران میشید ولی مشکلی پیش نمیاد.
همینم شد پس فرداش مادربزرگ گل ما تو سن 88سالگی آپاندیسش درد گرفت و رفت تو اتاق عمل و ما شدیدا نگران بودیم که نکنه نتونه عملو تحمل کنه  که خوب الحمدالله بخیر گذشت،بقیش کمی خصوصیه ولی جالبیش اینه که این فال به یکسری جریانات دیگه هم ربط پیدا کرده و اشاره کرده!

پارو هایتان را آب برد
قایق هایتان شکست
شنا نمی آموزید؟
آی عرشه نشینان
هوا طوفانیست
کسی بادبانها را پایین نمی آورد...؟

هدا...

/ 0 نظر / 5 بازدید